DÜŞLER VADİSİ RİVA

Düşler Vadisi Riva. Yaşam. Yeniden. 

Firma Adı: Yılmaz İnşaat

İl / İlçe: İstanbul/Beykoz

Proje Durumu: Devam Ediyor

PROJE ÖZELLİKLERİ

DÜŞLERDEN İLHAM ALAN DOĞAL YAŞAM DÜŞLER VADİSİ RİVA’DA

Emlak Konut GYO güvencesi ve Yılmaz İnşaat tecrübesiyle İstanbul’un eşsiz bölgelerinden Riva’da yükselen Düşler Vadisi, Riva Deresi ve Karadeniz manzarasına hakim bir noktada bulunuyor.

Bölgenin ekolojik özelliğine bağlı, doğa ile iç içe yatay bir konseptte planlanan ve yaklaşık 1.400 villanın yer alacağı projede, her ihtiyaca ve zevke hitap edecek şekilde geliştirilen, 152 metrekareden 396 metrekareye kadar değişen villa seçeneklerine yer veriliyor. Natamam şekilde yapılacak villalar, alıcının tercihine göre istediği dekorasyon paketini satın alarak villasını hazır teslim alabileceği şekilde projelendiriliyor. Riva’da inşası devam eden projenin farklı dekorasyonlara sahip örnek villaları da ziyaretçilerini bekliyor.

1 milyon 157 bin metrekare üzerinde geliştirilen villa projesinin içinde 70 bin metrekare park ve 207 bin metrekare özel orman alanı ile birlikte doğal su kaynakları yer alıyor. Vadinin merkezinde doğal kaynak ve yağmur sularının toplanarak oluşturacağı biyolojik bir gölet kuruluyor. Ayrıca; villa sahiplerinin su sporları yapabileceği, sıcacık kumların keyfini çıkarabileceği yüzülebilir bir lagün alanı da oluşturuluyor. Vadiyi çevreleyen sosyal tesislerde basketbol, tenis, masa tenisi, okçuluk vs gibi sporları yapabileceğiniz alanlar bulunurken orman alanında yer alan macera parkurları çocukları doğa içinde maceraya davet ediyor.

Doğal olanı gündelik yaşamın mümkün olan her anına yerleştirmeyi amaçlayan Düşler Vadisi, organik tarım alanları ve atölyeleriyle, doğal ürünler yetiştirebileceğiniz permakültür tesisi ve gastronomi merkeziyle de alıcılarını sağlıklı bir hayata davet ediyor.

*DOĞADAN ALINAN DOĞAYA

Düşler Vadisi Riva’da villa sahipleri organik atıkları komposta dönüştürebiliyor, villa bahçesinde yer alan ekim alanında toprağını zenginleştirebiliyor. Proje kapsamında vadi genelindeki tüm atıkların dönüşüme tabi tutularak toprak zenginleştirmede kullanılmasını amaçlayan bir peyzaj yönetim sistemi de yer alıyor.

*DOĞANIN İÇİNDE, BİR ADIMDA ŞEHİRDE

Ulaşım ağları ile çevrili bir lokasyonda yer alan Düşler Vadisi Riva, alıcılarına şehir merkezlerine kolay ulaşım noktasında büyük avantaj sağlıyor.

İstanbul’un doğayla içe içe bölgesi Riva’da yükselen proje, İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı’na yaklaşık 30 dakika, çevreyoluna 6 kilometre, Maslak’a 30 km mesafede bulunuyor.

TEM Otoban ve çevreyollarıyla kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada yer alan proje Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 5, FSM Köprüsü’ne 15 dakika mesafede.

{name}
{content}
+
-
{name}
{content}
+
-

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

SİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

 • ADINIZ
 • SOYADINIZ
 • TELEFON NUMARANIZ
 • E-POSTA ADRESİNİZ
 • AÇIKLAMA
 • Kişisel Verilerle İlgili Aydınlatma Metni ’ni okudum, başvuru kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine onayım vardır.

SİTE HARİTASI

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

BİZ SİZİ ARAYALIM

 • ADINIZ
 • SOYADINIZ
 • TELEFON NUMARANIZ
 • E-POSTA ADRESİNİZ
 • AÇIKLAMA
 • Kişisel Verilerle İlgili Aydınlatma Metni ’ni okudum, başvuru kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine onayım vardır.