PİYALEPAŞA İSTANBUL

Kusursuz bir yaşam ve sürekli değer kazanan bir yatırım için İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda yepyeni bir semt inşa ediyoruz.

Firma Adı: Piyalepaşa

İl / İlçe: İstanbul/Beyoğlu

Proje Durumu: Tamamlandı

PROJE ÖZELLİKLERİ

Piyalepaşa İstanbul, Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir şirketlerinden olan Polat markası tarafından hayata geçiriliyor. Konut, rezidans, ofis ve Alışveriş Sokağı'ndan oluşan karma konseptli Piyalepaşa İstanbul, İstanbul’un kalbi Beyoğlu’ndaki eşsiz konumuyla sizlere kusursuz bir yatırım ve yaşam fırsatı sunuyor.

Satışa çıktığı günden itibaren değer kazanan proje, tamamlandığında %100'ün üzerinde bir değer artışı sağlamış olacak. 2018’de yaşamın başladığı Piyalepaşa İstanbul’da tapu teslimleri ise Mayıs 2019’da başladı.

Piyalepaşa İstanbul’daki konutunuzda dilerseniz oturabilir ya da konutunuzu kolayca kiraya verebilirsiniz.

Piyalepaşa İstanbul’da yatırımın geri dönüş süresi düşündüğünüzden daha kısa! Projede satışlar devam ederken teslim aldığınız gayrimenkulünüzü satmak veya kiralamak isterseniz, ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulan 2. El Satış ve Kiralama Birimimiz sizlere gayrimenkulünüzün satışı veya kiralanması konusunda en iyi şekilde hizmet verecektir.

Piyalepaşa İstanbul’da konut satışından itibaren başlayan ve satış sonrasında da devam eden hizmetlerle müşteri memnuniyetinin sürekliliği sağlanabilecek ve Piyalepaşa İstanbul’un tüm etaplarının tamamlanarak yaşama geçmesiyle mevcut değeri artırılarak korunabilecek.

7/24 profesyonel ve kaliteli bir hizmet vermek adına kurduğumuz site ve tesis yönetim şirketimiz Polat Yönetim; kendi alanında uzman kadrosuyla Piyalepaşa İstanbullulara güvenli, huzurlu ve mutlu bir yaşam alanı sağlamayı hedefliyor.

Konut, rezidans, Alışveriş Sokağı (AVS), otel ve ofisten oluşan karma konsepti ve modern mimarisiyle fark yaratan Piyalepaşa İstanbul, Türkiye’nin En İyi Karma Konut Ödülü’nün de sahibi. Piyalepaşa İstanbul’da 1+1’den 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 799 konutun yanı sıra stüdyo, 1+1 ve 2+1’den oluşan 190 rezidans yer alıyor, ayrıca %1 KDV oranı ve kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

İstanbul’un kalbi Beyoğlu İstiklal Caddesi’ne, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine sadece birkaç dakikalık mesafede olan Piyalepaşa İstanbul; D-100 karayolu ve çevre yolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakınlığı ile dilediğiniz her yere kolay ulaşım imkânı sağlıyor.

{name}
{content}
+
-
{name}
{content}
+
-

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

SİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

 • ADINIZ
 • SOYADINIZ
 • TELEFON NUMARANIZ
 • E-POSTA ADRESİNİZ
 • AÇIKLAMA
 • Kişisel Verilerle İlgili Aydınlatma Metni ’ni okudum, başvuru kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine onayım vardır.

SİTE HARİTASI

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

BİZ SİZİ ARAYALIM

 • ADINIZ
 • SOYADINIZ
 • TELEFON NUMARANIZ
 • E-POSTA ADRESİNİZ
 • AÇIKLAMA
 • Kişisel Verilerle İlgili Aydınlatma Metni ’ni okudum, başvuru kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine onayım vardır.