POLAT REZİDANS

Polat Rezidans’ta ev sahibi olduğunuzda sürekli değer kazanan bir yatırıma da sahip olursunuz.
 

Firma Adı: Piyalepaşa

İl / İlçe: İstanbul/Beyoğlu

Proje Durumu: Tamamlandı

PROJE ÖZELLİKLERİ

Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir şirketlerinden olan Polat markası tarafından hayata geçirilen; konut, rezidans, ofis, otel ve 120 mağazalı Alışveriş Sokağı’ndan oluşan Piyalepaşa İstanbul içinde yer alan Polat Rezidans, sahip olduğu özel alanlar ve merkezî konumuyla ev alırken değeri artacak bir yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor.

Satışa çıktığı günden itibaren değer kazanan projede yaşam 2018’de başladı. Devam etmekte olan Piyalepaşa İstanbul projesinin tüm etaplarının tamamlanması ile birlikte yatırım değeri %100'ün üzerinde artış sağlayacak. Hemen teslim dairelerin yanı sıra yıl sonunda teslim edilmek üzere yeni blok seçenekleri de bulunan Piyalepaşa İstanbul’da tapu teslimleri ise Mayıs 2019’da başladı.

İstanbul’un kalbinde, karma konsept ile inşa edilen proje içinde yer alan, sizlere kusursuz bir yatırım ve yeni nesil yaşam fırsatı sunan Polat Rezidans’ta yatırımınızın geri dönüş süresi düşündüğünüzden daha kısa!

Rezidans dairenizde dilerseniz oturabilir ya da dairenizi kolayca kiraya verebilirsiniz.

Projede satışlar devam ederken teslim aldığınız gayrimenkulünüzü satmak veya kiralamak isterseniz, ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulan 2. El Satış ve Kiralama Birimimiz sizlere gayrimenkulünüzün satışı veya kiralanması konusunda en iyi şekilde hizmet verecektir.

Polat Rezidans’ta daire satışından itibaren başlayan ve satış sonrasında da devam eden hizmetlerle müşteri memnuniyetinin sürekliliği sağlanabilecek ve Piyalepaşa İstanbul’un tüm etaplarının tamamlanarak yaşama geçmesiyle mevcut değeri artırılarak korunabilecek.

7/24 profesyonel ve kaliteli bir hizmet vermek adına Polat Yönetim adı altında kurduğumuz site ve tesis yönetim şirketimiz, tüm Polat projelerinde olduğu gibi Polat Rezidans’ta da kendi alanında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Polat Rezidans’ta mobilyalı 1+0, 1+1 ve 2+1 olmak üzere 190 daire seçeneği bulunuyor. Her daireye özel tasarlanan balkonu, ferah bir ortam yaratan yüksek tavanları, doğal ışıktan maksimum derecede faydalanmaya imkân sunan Fransız balkonları ile her zevke ve ihtiyaca hitap ediyor. Dairelerde yer alan geniş banyolarda mermer ve ahşap detaylar ön plana çıkarken mutfaklar hızlı akan modern yaşamın karmaşasına pratiklik katmak için özel olarak tasarlandı.

Kompakt bir yaşam sunan Polat Rezidans’ta; eğlence, davet, oyun, karaoke, sinema, motivasyon, toplantı, spor ve dinlenme odası gibi özel sosyalleşme alanları bulunuyor. Piyalepaşa İstanbul’un tüm ayrıcalıklarına sahip Polat Rezidans, sadece yeni nesil bir yaşam kurmakla kalmıyor hayat kalitesini yükseltecek görsel, sosyal ve kültürel donanımları içinde barındıran benzersiz bir yaşam alanı da sunuyor.

İstanbul’un kalbi Beyoğlu İstiklal Caddesi’ne, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine sadece birkaç dakikalık mesafede olan Polat Rezidans; D-100 karayolu ve çevre yolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakınlığı ile dilediğiniz her yere kolay ulaşım imkânı sunuyor.

Yardıma ihtiyaç duyulan her konuda 7/24 concierge hizmeti sunan Polat Rezidans, araç yıkamadan kuru temizlemeye, misafir kabulü ve yönlendirmeden ev temizliğine, uyandırma servisinden rezervasyona, ütü ve terzi hizmetine kadar birçok konuda hayatınızı kolaylaştıracak. Her daireye özel depo alanının yanı sıra kapalı otopark imkânı da Polat Rezidans’a özel ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

{name}
{content}
+
-
{name}
{content}
+
-

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

SİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

 • ADINIZ
 • SOYADINIZ
 • TELEFON NUMARANIZ
 • E-POSTA ADRESİNİZ
 • AÇIKLAMA
 • Kişisel Verilerle İlgili Aydınlatma Metni ’ni okudum, başvuru kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine onayım vardır.

SİTE HARİTASI

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

BİZ SİZİ ARAYALIM

 • ADINIZ
 • SOYADINIZ
 • TELEFON NUMARANIZ
 • E-POSTA ADRESİNİZ
 • AÇIKLAMA
 • Kişisel Verilerle İlgili Aydınlatma Metni ’ni okudum, başvuru kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine onayım vardır.